Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

ANPING BAOSHENG WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

dobra jakość Kratownica stalowa na sprzedaż
Mój ruszt przyszedł dziś i pasuje idealnie. Dziękuję Ci. Daj mi znać, czy jest gdziekolwiek, że mogę opuścić pozytywne opinie na temat Twojej firmy!

—— Andrew Mullen

Im Online Czat teraz

ANPING BAOSHENG WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

1 2 3
ANPING  BAOSHENG WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD ANPING  BAOSHENG WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD ANPING  BAOSHENG WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD
factory picture Workshop and Machine Warehouse

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Firma Handlowa
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Baosheng
Ilość pracowników : 250~300
Rok założenia : 2006
pc Export : < 10%
Factory exports: YES
Certificate: ISO9001 AND SGS
senior engineers: 20 people
Anping Baosheng Wire Mesh Products Co, Ltd. (dawniej Anping Ruitong Wire Mesh Factory) została założona w 2006 r., Obejmujące obszar, jeśli 50 hektarów, z kapitałem zarejestrowanym 20,5 milionów RMB i ponad 300 profesjonalnych i technicznych pracowników i więcej niż 15 starszych inżynierów. Firma znajduje się w największej bazie produkcyjnej siatki drucianej w Azji, hrabstwie Hebei Anping, który nazywa się "Rodzinną siatką drucianą w Chinach", która jest na południowym zachodzie Tianjin Portu Bohai Bay, na południu Pekin i Tianjin i blisko prowincji Hebei kapitału shijiazhuang.The środowiska jest lepszy i transportu jest wygodny.

Anping Baosheng Wire Mesh Products Co, Ltd.is zbiór badań i rozwoju, produkcji i sprzedaży w celu integracji profesjonalnych firmą handlową siatki drucianej company.The firmy własne urządzenia produkcji zaawansowanej i przyjąć najwyższej klasy topnienia i spawania technology.Our głównej Produkty to: kraty stalowe, kraty, kraty stalowe kompozytowe, ruszt schodowy, pokrywa okopowa drenażu, ogrodzenia stalowe i kraty z włókna szklanego itp. Możemy dostarczyć zwykły, typu S, typu I, krzyżowego lub kompozytowego rusztu stalowego zgodnie z wymaganiami klientów A nasze produkty są szeroko stosowane do przejścia warsztatowego, fabryki korytarzu i konstrukcji stalowej w przemyśle takich jak: energia elektryczna, chemia, ropa naftowa, gaz ziemny, oczyszczanie ścieków, produkcja samochodów i port portowy. W ostatnich latach kontynuowaliśmy badania i rozwój nowych Różnego rodzaju siatki druciane i siatki ogrodzeniowe, które są szeroko stosowane jako barierki w autostradach, kolejach, lotniskach, miejskich obiektach użyteczności publicznej, wspólnoty mieszkaniowej, stadionie, kopalni węgla, prairie, wojsku Rea i granica.

Serdecznie witamy przyjaciół ze wszystkich zakątków świata, zarówno w kraju, jak i za granicą, aby nas wspierać, z obietnicą wiodącej technologii, najwyższej jakości, korzystnej cenie, kompletnych odmian i przemyślanej obsługi. Życzymy nam współpracy z sukcesem i stworzyć genialną przyszłość razem!

Szczegóły kontaktu
ANPING BAOSHENG WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

Tel: 86-311-67902761-8:00

Faks: 86-311-67902762

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)